Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Усе більш віддаленими стають для всіх нас події того періоду.

26 квітня о 22:42 | Ярош Р. В. | немає коментарів

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

15 березня о 15:40 | Ярош Р. В. | немає коментарів

Марія Радченко, учениця 2-го класу КЗ "Садовський ліцей" Лозівської МР бере участь у флешмобі до Міжнародного дня рідної мови

22 лютого о 21:55 | Ярош Р. В. | немає коментарів

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

22 лютого о 21:53 | Ярош Р. В. | немає коментарів

16 лютого в Україні відзначається День єднання. Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України.

16 лютого о 21:48 | Ярош Р. В. | немає коментарів

Взяли участь у онлайн-консультація для директорів, заступників директорів закладів освіти-учасників регіональних моніторингових досліджень у лютому-березні 2024 року

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

ВІТАЄМО !
ВОЛОШИНА Романа, учня 10 класу КЗ «Садовський ліцей», за ІІІ місце на  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України у науковому відділенні «Екології та аграрних наук» секції "Екологія". Дякуємо керівнику Ярош Галині Миколаївні, вчительці біології за підготовку переможця. Так тримати!

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Бій під Крутами став боєм за майбутнє України.